Назад к списку

Злиття корпорації Haier та Candy S.p.A.

З чудових новин розпочинається  2019 рік!

Днями завершився процес злиття корпорації Qingdao Haier Co., Ltd. та групи компаній Candy S.p.A. Таким чином, Candy стає не лише дочірньою компанією Qingdao Haier та платформою Haier для розвитку європейського ринку, але і штаб-квартирою Haier Europe. Яннік Фірлінг, генеральний директор Haier Europe, очолить керівництво колишньої групи Candy.

Candy - один з європейських лідерів в області виробництва великої побутової техніки. Candy Group працює під міжнародними брендами Candy, Hoover та місцевими Hibernate, Jinling, Hoover-Otsein, Rosieres, Süsler, Vyatka, Zerowatt, Gasfire та Baumatic.


Згідно даних Euromonitor сукупна доля Haier та Candy світового ринку у 2018 році становила 15,1%. У сегменті холодильної техніки - 22,7% та 19,8% - побутової техніки. Поточний консолідований дохід посідає п'яте місце у Західній Європі, а стратегічна ціль компаній до 2022 року - увійти до трійки світових лідерів.

Об'єднання з Candy ідеально підходить для стратегії розвитку корпорації Haier щодо завоювання лідируючих позицій у всіх регіонах світу, доповнюючи товарний асортимент та розширюючи цінові сегменти. Таким чином, бренди Candy, включаючи Candy, Hoover та Rosières, а також Haier, GE Appliances та Fisher & Paykel, будуть ключовими міжнародними брендами у своїх відповідних сегментах та у відповідних географічних напрямках.

Бачення та стратегічна ціль Haier - стати світовим лідером у сегменті «smart» (розумної) побудові техніки, тобто техніки, яка максимально відповідає індивідуальному ритму та потребам сучасного користувача. Чудовим нагадування тому є слоган компанії «Haier – техніка, яка Вас відчуває». Спільні інновації та синергія «ноу-хау» компаній сприятимуть розвитку в данному напрямку як у Європі, так і глобально в усьому світі.

Компанія Спецкліматопт є дистрибьютором кондиціонерів Haier. Ми відкриті до співпраці з монтажними та інсталяційними компаніями! З питань співпраці звертайтесь до нас за телефонами в розділі Контакти, або надсилайте заявку в розділі Інсталяторам на нашому сайті

Побутові кондиціонери Haier представлені широким асортиментом інверторних кондиціонерів та on/off моделей, що ефективно працюють в наших кліматичних широтах як на обігрів так і на охолодження. Мають офіційну трирічну гарантію та ідеальну комплектацію для користувача (ультрафіолетова лампа - для чистоти повітря та знищення вірусів і бактерій; модуль Wi-Fi керування та королю за роботою кондиціонера; низький рівень шуму - 19 дБ(А); Nano-Aqua генератор - для іонізації та зволоження повітря)

Полупромислові кондиціонери та мультизональні VRF (VRV) системи Haier - обладнання що вже зарекомендувало себе в Україні на об'єктах різного направлення від комфортабельних готелей та торгівельно-офісних центрів до приватних котеджів!

Компанія Спецкліматопт - постачання якісного кліматичного обладнання для розвитку Вашого бізнесу!

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.