Назад к списку

Запрошення на Clima Fest Ukraine

"Clima Fest Ukraine" – це міжнародна виставка/фестиваль в Україні для професіоналів та спеціалістів по кондиціюванню, охолодженню, вентиляції та обробки повітря. Виставка "Clima Fest Ukraine" – це подія де ви зможете як побачити новинки галузі, так і розширити свої знання та зв'язки в професійній сфері обладнання HVAC-ринку, а також об'єднати всіх кращих спеціалістів галузі.


З 27 лютого по 01 березня 2019 року. Якщо Ви професіонал, тоді для Вас буде цікаво - відвідати "Тест-Зону". Тест-зона – це Компьютерне тестування кваліфікації спеціалістів з монтажу кондиціонерів та теплових насосів. Test Zone Conditioning 2019 – це професійне тестування за допомогою спеціальної програми на знання основ монтажу, а також загальних принципів роботи з обладнанням по кондиціюванню, вентиляції та автоматизації клімату. ТЕСТ для спеціалістів по кондиціюванню на Clima Fest в 2019 році буде складатись з питань по кондиціюванню. Кожен тест складається з 20 питань, які зібрані випадково в одному білеті. Необхідно вірно відповісти на 15 питань. Перелік питань буде опубліковано за три тижні до початку фестивалю на сторінці ClimaFest у мережі Facebook.

Головною ізюминкою виставки буде професійний блок з "Практичними семінарами".Практичні семінари – це програма, що складається виключно з практичних семінарів та презентацій самих відомих брендів галузі. Технічні представники заводів-виробників проведуть професійні лекції по обладнанню, де розкриють особливості своїх продуктів! Семінари проходитимуть в одному місці в 2 конференц-залах, один за одним згідно графіку. Семінари - це навчання в режимі "нон-стоп"!Програма семінарів по тематикам: Кондиціювання, Охолодження, Вентиляція, Автоматизація клімату. Програма поділяється на 2 тематичних блоки в різних конференц-залах:Синий конференц-зал - Побутовий клімат; Червоний конференц-зал - Промисловий клімат!

Також в рамках програми виставки Clima Fest Ukraine відбудеться "Install Clima Show". "Install Clima Show" - площадка ексклюзивних презентацій в центрі павільйону, де будуть проходити презентації відомих брендів товарів і мастер-класи від виробників.

Ну і звичайно відпочинок! Зал відпочинку та розваг - це окрема територія в виставковому павільйоні Clima Fest 2019, що буде наповнена розвагами (ігрові центри, зони змагань, безліч "фуд-кортів", а також сцена для музичних виступів). Зона відпочинку та розваг – це місце для відпочинку, "коли професіонал втомився від роботи та навчання і є можливість присісти та відпочити в гарній компанії".

Ми даруємо Вам промокод для реєстрації: "CHIGO". Зареєструватися та отримати електронний білет ви можете прямо зараз на сайті www.climafest.kiev.ua.

Тож до зустрічі на Clima Fest Ukraine-2019, завжди з Вами Компанія Спецкліматопт!

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.