Назад к списку

Старт будівництва третьої черги заводу Hisense

В китайскьому місті Циндао, спільне підприємство Qingdao Hisense Hitachi Air-Conditioning Systems почало будівництво третьої черги заводу.

Новий проект повинен значно збільшити виробничу потужністьспільного підприємтсва, створеного компанією Johnson Controls-Hitachi Air Conditioning та корпорацією Hisense.


Територія нового корпуса (150 000 м²) буде включати в себе ультрасучасні лінії по виробництву VRF-систем брендів Hisense, Hitachi та York для створення сучасних систем кондиціювання в усьому світі. 

Виробничи потужності нових цехів складуть 2 мільйона блоків на рік. В новому виробничому комплексі також буде розміщено науково-дослідницький центр для тестування готової продукції та розробки іноваційних технологій.

В лабораторіях центру, завдяки сучасному оснащенню, буде можливість відтворити різні кліматичні умови (температуру, вологість, сонячне освітлення, дождь, сніг) для проведення випробувань в умовах аналогічних реальним.

Будівництво вже стартувало. Введення в експлуатацію нового корпусу науково-промислового гіганта заплановано на січень 2020 року.

Побутові та полупромислові кондиціонери Hisense, а також VRF-системи Hisense представлені в 130 країнах світу.

Компанія Спецкліматопт - серитифікований дилер систем кондиціювання Hisense в Україні.

З питань придбання кондиціонерів Hisense звертайтесь => Контакти

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.