Назад к списку

Що таке OEM бренд? Та чим відрізняється якість від оригіналу.

Про OEM -простими словами.

Всім відомо, що найбільше виробничих потужностей з виробництва кондиціонерів розташовано в Китаї. Окрім випуска кондиціонерів власних брендів, на заводах випускається техніка й під іншими торговими марками. Ось такі бренди і називаються OEM (англ. Original equipment manufacturer - виробник оригінального обладнання). Також, в деяких випадках, під цим словом розуміється щось урізане, неприйнятне для кінцевого споживання.


Тобто власник певної торгової марки розміщує замовлення на виробництво кондиціонерів на заводі під своїм брендом. Основні заводи виробники ОЕМ продукції це AUX, GREE, MIDEA, HAIER, TCL, CHIGO. Кожен з них випускає власні бренди, а також бренди ОЕМ. Зазвичай це стандартизований продукт побудований на базовому функціоналі та з використанням дешевих комплектуючих і технологій.

Наприклад:

Завод Gree випускає марки Gree і TOSOT, але також на даному заводі воготовляють кондиціонери C&H (Cooper&Hunter), деякі серії кондиціонерів Kentatsu, Electrolux, Energolux, Dantex та інші.

Завод Midea випускає марки Midea і MDV, і також виготовляє Lessar, Kentatsu, Dantex, Jax, Aero і т.д.

Завод TCL випускае кондиціонери Osaka, Grunhelm, Sensei, тощо

Без перебільшення одним із найбільших виробників ОЕМ продукції є AUX-Group. На заводах корпорації AUX виготовляють не один десяток відомих в Україні торгових марок спліт систем, а саме: кондиціонери Energoluх, Kentatsu, Supra, Ballu, AC ELECTRIC, Green Energy, Royal Clima, KOMANCHI, SAKATA, Hyundai, Roda, Vertex, Rovex, LANZKRAFT, SmartWay, LEBERG, ERISSON, SATURN, Pioneer, NEOCLIMA, Scarlett, NEOLINE - та безліч інших.

Потрібно розуміти, що кондиціонери OEM брендів можуть відрізнятися від власних заводських брендів як по комплектації так і по дизайну та якості. Кондиціонер може бути помітно «спрощений», с фактично заниженими технічними характеристиками (хоча в документації навпаки - вони будуть значно завищені). Відсутність деяких елементів та необхідного функціоналу, які непомітні при візуальному огляді теж звичне явище у ОЕМ продукції. І звичайно ж ціна такого кондиціонера нижче.

Компанія Спецкліматопт - пропонує своїм дилерам та роздрібним клієнтам лише заводські торгові марки! Ми не продаємо ОЕМ бренди - і Вам не радимо!

З питань співпраці звертайтесь до розділу Інсталяторам

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.