Назад к списку

Неперевершена якість та дизайн від Chigo

Ми всі чекали, та нарешті дочекалися!

Флагманська серія кондиціонерів Chigo Odyssey Wi-Fi Inverter відтепер і в захоплюючому чорному кольорі!

Інверторний кондиціонер Chigo Odyssey Wi-Fi Black має вбудований модуль керування по Wi-Fi, укомплектований цифровим інверторним компресором виробництва компанії Panasonic. Плавні обриси дизайну внутрішнього блоку, та його насичений чорний колір не залишуть байдужими ні Вас, а ні Ваших гостей. П'ять років гарантії не залишуть Вам часу для хвилювань про роботу техніки і примусять Вас насолоджуватись комфортом у Вашій оселі.


Інверторна спліт-система Chigo Odyssey WiFi Black Invertor крім енергоозаощадження має вбудований іонізатор повітря, фільтр холодного катализу, фільтр з "вітаміном С", та фільтр з йонами срібла, що в загалом з майже безшумною роботою внутрішнього блоку, та широким діапазоном роботи при зовнішніх температурах (на охолодження -10…+43°C; на обігрів -15…+34°C.) - дозволить Вам насолоджуватись комфортним кліматом у себе вдома цілий рік.

Модельний ряд представлений двома моделями CS-25V3A-YA188В та CS-35V3A-YA188В.

Якщо Ви маєте бажання купити кондиціонер Chigo Odyssey Wi-Fi Black, або ж отримати консультацію від спеціалістів по будь-яким кліматичним питанням - можете телефонувати 050 327 44 03.

З питань закупівлі кондиціонерів оптом пишіть нам за реквізитами у розділі Інсталяторам.

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.