Назад к списку

Легендарний бренд AUX повернувся в Україну

Компанія AUX заснована у 1986 році. Сьогодні AUX Group це сучасна промислова корпорація, яка займає 119-те місце серед найбільших промислових підприємств Китаю і 228 місце серед всіх підприємств Китаю. Діяльність компанії розвивається в шести напрямках:

  • інтелектуальне енергоустаткування,
  • побутова техніка,
  • мобільні пристрої,
  • нерухомість,
  • медичне обладнання
  • фінансові інвестиції.
До 2020 року товарообіг компанії складе 14,5 міліардів доларів. Корпорація AUX налічує понад 20 000 співробітників по всьому світу. AUX Group має 3 публічні компанії, 5 підрозділів, 7 виробничих баз (розташованих в Нінбо, Наньчане, Тяньцзіні, Шанхаї, Шеньчжені, Донгуане).

Головна виробнича база в Нінбо, виробляє побутову і напівпромислову серію кондиціонерів, а також мультизональні системи кондиціювання.

Сьогодні ми раді представити кліматичну техніку AUX на ринку України. Ми переконані, що кондиціонери AUX, конкурентно успішні на насиченому ринку Китаю складуть серйозну конкуренцію в Україні відомим брендам.

AUX Group прагне стати всесвітньо відомим брендом і увійти в топ 10 найбільших виробників кліматичної техніки в світі.

10 липня 2017 року було відкрито новий виробничий комплекс, розташований в індустріальному парку міста Нінбо, площею понад 330 тис. Кв.м. і вартістю 430 млн. $, оснащений самим передовим обладнанням. Продукція нового заводу орієнтована на експорт. На заводі застосовується більше 2000 роботів, що значно знизило ймовірність помилки і підвищило якість продукції, що випускається.

Корпорація AUX - один із найбільших виробників ОЕМ-брендів кондиціонерів у світі.

З питань співпраці звертайтесь у розділ Інсталяторам

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.