Назад к списку

Кондиціонери Hisense - найбільш стильні на ринку

Компанія Hisense Electric Limited почала свою історію в далекому 1969 році як маленьке підприємство, що займалось виробництвом радіотоварів. Весь час підприємство стрімко развивається, відкривая нові напрямки, та розширює виробництво. На сьогдні це вже велика корпорація, загальна вартість якої оцінюється в декілька мільярдів доларів, та надає роботу більш ніж 60 тисяч людей по всьому світу.

Займатись проектуванням та виготовленням систем кондиціювання компанія Hisense Electric Limited почала в 1988 році. І вже в 1997 році компанія Hisense випустила перший в Китаї інверторний кондиціонер. В 2010 році Hisense Electric Limited почала співпрацю з японською компанією Ryosan Company та Digi Power technology із Гонконга. Вони об'єднали зусилля з метою дослідження інверторних технологій в кондиціюванні повітря. Ця лабораторія працює і зараз над тим, щоб створювати найбільш продуктивні контролери для потужних кондиціонерів. Також вони моделюють інтегровані системи керування та конструюють найбільш ефективні параметри роботи компресорів.


В 2013 році компанія Hisense Electric Limited разом із відомим японським виробником кондиціонерів - компанією Hitachi відкрили в Китаї спільне підприємство з розробки та виробництва побутових спліт-систем та VRF-систем кондиціонування повітря.

Сьогодні Hisense-Hitachi займається повним циклом виробництва блоків управління інверторних систем, а також ретельно контролює кожен процес. Всі компоненти до кондиціонерів виробляються самостійно. В цьому напрямку у компанії є безліч патентів.За всі роки свого існування компанія змогла досягти неймовірних успіхів. В даний час кондиціонери Hisense є одними з провідних на світовому ринку.

Компанія Спецкліматопт з 2018 року є офіційним партнером з продажу кондиціонерів Hisense на території України. З питань гурових закупівель звертайтесь до нас. Для будівельних компаній та інсталяторів працює допомога в підборі VRF систем, та програма резервування об'єктів.

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.