Назад к списку

Кондиціонери Tosot™️ від Gree Electric Appliances

Компанія Gree Electric Appliances розвиває три власних бренда, серед яких особливе місце займає TOSOT.

TOSOT™️ - це міжнародний преміум-бренд, c широкою лінійкою обладнання, що складається більш ніж з 20 категорій. Під брендом TOSOT виробляються як побутові, так і напівпромислові кондиціонери, а також мультизональні VRF-системи, які продаються більш ніж в двохстах країнах по всьому світові.

➡️ Продукція TOSOT™️ виробляється на заводі Gree Electric Appliances, фахівці якого впевнено тримають лідируючі позиції в індустрії кондиціонування повітря протягом останніх 20 років.

Компанія Спецкліматопт вже майже десять років представляє на кондиціонерному ринку України побутові кондиціонери TOSOT™️, а віднедавна і полупромислові інверторні кондиціонери, висока якість та доступна ціна яких не залишає байдужими ні споживачів, ні монтажників.

📌 Наразі коротко презентуємо Вам нові серії інверторних побутових кондиціонерів Tosot™️:


✅ серія HANSOL має високі показники енергоефективності: тепло- і холодопродуктивність кондиціонерів в 4,59 разів більше споживаної ними потужності для моделей на 9 000 BTU/г., і в 4,65 раз більше для моделей на 12 000 BTU/г. Кондиціонери Hansol - це сучасний витончений дизайн в поєднанні з високими технологіями в одному корпусі. Працюють на обігрів при -25°С на вулиці, єфективно охолоджують навіть при +48°С назовні.

✅ серія ELION - це побутовий тепловий насос VIP рівня. Неперевершений рівень енергоефективності А+++ дозволяє кондиціонерам Elion стати зручною альтернативою традиційним системам опалення. Модель є рекордсменом по продуктивності і може ефективно обігрівати приміщення навіть при -30°С за вікном. Крім того завдяки інверторній технології та особливої конструкції теплообмнінника внутрішнього блоку кондиціонери Tosot™️ Elion відрізняються низьким рівнем шуму, що складає в режимі "комфортний сон" - 19 дБ.

✅ серія LYRA. Йдучі в ногу з часом та піклуючись про екологію компанія Gree Electric Appliances випустила побутовий тепловий насос класу Deluxe на екологічному і високоефектинвому холодоагенті R32. Ексклюзивне дизайнерське виконання. Розробка для країн із суровим кліматом. Ефективно працює на обігрів при температурі зовнішнього повітря до -23°С, дозволяючи істотно економити взимку та у міжсезоння. Крім естетики кондиціонерів Tosot™️ Lyra мають високі показники енергоефективності при мінімальних витратах.

✅ серія Smart Wi-Fi - це сучасний інверторний кондиціонер бізнес-класу, який об'єднав в собі всі необхідні функції кліматичного обладнання, сучасний дизайн і розширені можливості по управлінню. Топова енергозберігаюча комплектація та вбудований Wi-Fi модуль для можливості управління кондиціонером через Ваш смартфон або планшет при доступній вартості.

Компанія Спецкліматопт радо запрошує до співпраці інсталяційні компанії та приватних монтажників. Ми пропонуємо:
• низькі оптові ціни!
• безкоштовні консультації по збільшенню продажів!
• вигідні умови по оплаті да доставці!
• сервісну та ґарантійну підтримку!
• інформаційну та технічну підтримку! Та багато інших переваг, яких не пропонують на ринку.

Ми НЕ вимагаємо від наших дилерів оголосити заздалегідь обсяги. Ми НЕ вимагаємо від Вас плану з продажів.Ви будете заробляти стільки, скільки хочете, та коли хочете. Ми відвантажуємо нашим дилерам за найкращими оптовими цінами навіть при мінімальних партіях.

Наша ціль – допомагати Вам збільшувати Ваш прибуток та Ваші продажі. І з кондиціонерами Tosot™️ - це реально!

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.