Назад к списку

Виробник кліматичного обладнання CHIGO Group!


Chigo Group - промисловий парк, що розташований в місті Фошань провінції Гуандун на півдні Китаю. До групи компаній входять заводи, R&D центри, науково-дослідницькі підрозділи, конструкторські бюро та більш ніж 50 дочірніх компаній. Промисловий парк Chigo Group росташований на площі більш ніж 300 гектарів. Працюють майже 16 000 чоловік.

Незмінно з 1994 року Chigo Group є одним із найбільших та сучасних підприємств, з повним циклом виробництва кліматичного обладнання. Річний обсяг виробництва складає 10 мільйонів одиниць обладнання, а це близько 300 моделей побутових (мобільних та настінних) кондиціонерів, полупромислових (касетних, канальних, підлогово-стельових) кондиціонерів, мульти-спліт систем та ККБ (компресорно-конденсаторних блоків). Крім цього особлива увага приділяється розробці та виробництву промислових систем кондиціювання (мультизональних VRF/VRV систем, чилерів), а також вентиляційних установок з рекуперацією тепла.

Наразі Chigo Group експортує свою продукцію у більш ніж 200 країн світу, та тісно співпрацює з такими всесвітньо відомими компаніями як Hitachi, Panasonic, Toshiba, Mitsubishi. 

Далі буде....

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.