Назад к списку

Хімічні реагенти для очищення кліматичного обладнання

Щоденна робота кліматичного обладнання пов'язана з переміщенням великих об'ємів повітря через теплообмінники. На зовнішніх блоках кондиціонерів осідає вуличний пил та бруд, тополиний пух, залишки комах, агресивні складові вихлопних газів, сольовий туман. На внутрішніх - домашній або офісний пил, що містить в собі складові продутів життєдіяльності людини. В поєднанні з підвищенною вологою, створюються ідеальні умови для розмноження різного типу патогенних бактерій та грибків.

Всі ці відкладення в уіх випадках з часом забивають фільтра, канали між ребрами теплообмінників, забруднюють корпуса та піддони, тощо.


Всі ці забруднення приводять до: втрати ефективності роботи вентиляторів зовнішніх та внутрішніх блоків кондиціонерів; зниженню теплообміну між фреоном (або водою) та повітрям; збільшенню аеродинамічних та вібраційних шумів; винекнинню неприємного запаху, що є явною ознакою наявності плісняви, грибків та інших мікроорганізмів; утворенню стійких засмічень в дренажній системі та таке інше.

Як результат маємо значне підвищення енергоспоживання, зниження продуктивності кліматичних та вентиляційних систем, зменшення експлуатаційного терміну роботи обладнання, підвищенний ризик розповсюдження інфекцій та виникнення алергічних реакцій.

Спеціалісти Компанії Спецкліматопт прискіпливо вивчили всі доступні на ринку засоби для очищення кліматичної техніки, та зупинились на продукції всесвітньо відомого виробника "Advanced Engineering", широкий асортимент продукції якого ми пропонуємо на ринку України.

В асортименті, що ми пропонуємо, представлені найбільш затребувані хімічні засоби для очищення які поділяються на такі категорії:

  1. Універсальні засоби - призначені для регулярного використання, проведення регламентних робіт з технічного обслуговування теплообмінників внутрішніх та зовнішніх блоків кліматичної техніки. Ці засоби мають м'яку дію та довготривалий ефект.
  2. Засоби надпотужної дії - здатні швидко та безпечно для обладнання впоратися із самими стійкими забрудненнями, включно з різними органічними та неорганічними відкладеннями, а також видалити іржу та запобігти її швидкому поверненню.
  3. Засоби для очищення та дезинфекції - миттєво вбивають практично всі мікроорганізми на випарниках та теплообмінниках, мають сильну дезинфікуючу дію (рекомендовано до застосування навіть на поверхнях холодильних камер та торгівельних вітрин). Є сертифікат NSF.
  4. Аерозольні засоби, готові до застосування.

Більшість засобів для очищення є безпечніше та ефективніше аналогів, що пропонують інші компанії на ринку. Вся продукція пройшла відповідні випробування, що підтверджується всіма необхідними сертифікатами.

Застосування сучасних хімічних реагентів для очищення кліматичної техніки приносить лише схвальні відгуки як від клієнтів, так і від професіональних інсталяторів та монтажників які застосовують їх у своїй професійній діяльності. Перші отримують обладнання з відновленим первісним зовнішнім виглядом та технічними параметрами, другі - зручних помічників, що швидко та ефективно виконують "грязну роботу", а також збільшення своїх замовлень.

Компанія Спецкліматопт запрошує до співпраці інсталяторів, монтажників та інших зацікавлених осіб в просуванні продукції.

Оптові прайс листи чи консультацію можно отримати зателефонувавши до нас або написавши нам листа.

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.