Запрошення на Clima Fest Ukraine

"Clima Fest Ukraine" – це міжнародна виставка/фестиваль в Україні для професіоналів та спеціалістів по кондиціюванню, охолодженню, вентиляції та обробки повітря. Виставка "Clima Fest Ukraine" – це подія де ви зможете як побачити новинки галузі, так і розширити свої знання та зв'язки в професійній сфері обладнання HVAC-ринку, а також об'єднати всіх кращих спеціалістів галузі.

Читать дальше

Даруємо 100 $ за відео установки кондиціонера

Компанія Спецкліматопт оголошує конкурс "The HAIER video" для інсталяторів та монтажників кондиціонерів! Кожна монтажна організація, бригада або окремий самостійний монтажник можуть стати учасником нашого конкурсу!

Перші 10 учасників, які виконали всі умови конкурсу, а їх відео визнані як такі, які відповідають вимогам конкурсу, отримають подарунок - 100$*

* - під подарунком мається на увазі додаткова знижка у розмірі 100 $ на наступну покупку кондиціонерів торгової марки Haier. Грошовий еквівалент - не виплачується.
Читать дальше

Злиття корпорації Haier та Candy S.p.A.

З чудових новин розпочинається  2019 рік!

Днями завершився процес злиття корпорації Qingdao Haier Co., Ltd. та групи компаній Candy S.p.A. Таким чином, Candy стає не лише дочірньою компанією Qingdao Haier та платформою Haier для розвитку європейського ринку, але і штаб-квартирою Haier Europe. Яннік Фірлінг, генеральний директор Haier Europe, очолить керівництво колишньої групи Candy.

Candy - один з європейських лідерів в області виробництва великої побутової техніки. Candy Group працює під міжнародними брендами Candy, Hoover та місцевими Hibernate, Jinling, Hoover-Otsein, Rosieres, Süsler, Vyatka, Zerowatt, Gasfire та Baumatic.

Читать дальше

Старт будівництва третьої черги заводу Hisense

В китайскьому місті Циндао, спільне підприємство Qingdao Hisense Hitachi Air-Conditioning Systems почало будівництво третьої черги заводу.

Новий проект повинен значно збільшити виробничу потужністьспільного підприємтсва, створеного компанією Johnson Controls-Hitachi Air Conditioning та корпорацією Hisense.

Читать дальше

Подарунок за придбання кондиціонерів

Зовсім скоро тепла погода покине нас, і прийдуть холода. Але всі ми, в цей холодний період, хочемо відчувати тепло та комфорт як вдома так і на роботі!

Найкраще, а що головне ЕКОНОМНО, з забезпеченням комфорту в холодну пору року справиться інверторний кондиціонер Chigo Fjord Inverter WiFi, а більш точно це тепловий насос повітря-повітря!

Серед усіх покупців кондиціонеру Chigo Fjord Компанія Спецкліматопт оголошує АКЦІЮ!

Щоб дізнатися деталі акції відкрийте новину повністю!
Читать дальше

Енергоефективна осінь з Chigo

Компанія Спецкліматопт разом з Chigo Україна розпочинає акцію на інверторні моделі кондиціонерів "Енергоефективна осінь з CHIGO".

Читать дальше

Виробник кліматичного обладнання CHIGO Group!

Читать дальше

Мобільний кондиціонер Chigo - найбільш компактний в Україні

Раді Вам повідомити, що в асортименті побутових кондиціонерів Chigo з'явився мобільний кондиціонер Chigo, та вже доступний до замовлення.Моноблочна установка має сучасний ергономічний і компактний дизайн, антикорозійне та антибактеріальне покриття, та ролики для зручного транспортування.

Мобільні кондиціонери Chigo серії Beatles представлені двома моделями:

- CP-23C1A-M20A - тільки холод

- CP-35H1A-N21A - холод/тепло.


Читать дальше

Кондиціонери Hisense - найбільш стильні на ринку

Компанія Hisense Electric Limited почала свою історію в далекому 1969 році як маленьке підприємство, що займалось виробництвом радіотоварів. Весь час підприємство стрімко развивається, відкривая нові напрямки, та розширює виробництво. На сьогдні це вже велика корпорація, загальна вартість якої оцінюється в декілька мільярдів доларів, та надає роботу більш ніж 60 тисяч людей по всьому світу.

Займатись проектуванням та виготовленням систем кондиціювання компанія Hisense Electric Limited почала в 1988 році. І вже в 1997 році компанія Hisense випустила перший в Китаї інверторний кондиціонер. В 2010 році Hisense Electric Limited почала співпрацю з японською компанією Ryosan Company та Digi Power technology із Гонконга. Вони об'єднали зусилля з метою дослідження інверторних технологій в кондиціюванні повітря. Ця лабораторія працює і зараз над тим, щоб створювати найбільш продуктивні контролери для потужних кондиціонерів. Також вони моделюють інтегровані системи керування та конструюють найбільш ефективні параметри роботи компресорів.

Читать дальше

Вся лінійка побутових кондиціонерів Chigo вже на складі!

Компанія Спецкліматопт повідомляє про наявність всієї лінійки побутових кондиціонерів Chigo! А також презентуємо рекламний відеоролик побутової серії кондиціонерів Chigo!

Читать дальше
Загрузить еще

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.