Запрошення від компанії Спецкліматопт на виставку AquaTherm Kyiv 2018

AquaTherm Kyiv 2018 

Компанія Спецкліматопт запрошує Вас відвідати стенди наших партнерів на 20-й Ювілейній Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки и басейнів AquaTherm Kyiv 2018 з 15 по 18 травня 2018 року в МВЦ, м.Київ (м.Лівобережна).

Знижки до фіналу Ліги Чемпіонів 2018!

!CHAMPIONS LEAGUE & CHIGO! Встигни підготуватись до самої очікуваної події 2018 року! Буде ДУЖЕ СПЕКОТНО!

Презентуємо рекламне відео кондиціонера Chigo New Fjord 

Кондиціонер Chigo New Fjord Inverter Wi Fi - це вдосконалена модель нового покоління сучасних теплових насосів повітря-повітря, що дозволяє не тільки насолоджуватися прохолодою влітку, а й комфортно і головне економно обігрівати Ваше приміщення в зимовий період, навідь при -30*С на вулиці.

Подорож до теплих країн - кожному!

Ми цінуємо Вас, та Ваші зусилля по збільшенню продаж, та хочемо заохотити КОЖНОГО гідним відпочинком по завершенню сезону! Ми пропонуємо вам унікальну програму бонусу у вигляді туристичної поїздки.

Презентуємо рекламне відео кондиціонера Chigo Lotus Inverter 

Кондиціонер Chigo серії Lotus Inverter - це потужний та сучасний інверторний кондиціонер, з унікальним дизайном внутрішнього блоку, що нагадує квітку Лотоса, і так само як і ця квітка - кондиціонер Chigo Lotus Inverter піклується про чистоту: і не тільки свою (завдяки функції самоочищення та самодіагностики), але і 

Нові кондиціонери Daikin Stylish вже доступні до замовлення! 

Новий стильний кондиціонер Daikin Stylish поєднує в собі найкращі характеристики та ексклюзивний дизайн. Враховуючи оцінку рейтингу енергоефективності А+++ для режимів охолодження та нагріву спліт-система Daikin Stylish є однією із найбільш енергоефективних, та що саме головне - доступних на ринку. Маючи габарити внутрішнього блоку 798 мм в ширину, 189 глубиною та 295 мм у висоту, інверторний кондиціонер Daikin Stylish є одним із найтонших та компактних в своєму сегменті. Нові моделі кондиционерів Daikin доступні в потужностях від 2,0 кВт до 5,0 кВт в режимі охолодження та від 2,5 кВт до 5,8 кВт в режимі обігріву.

Бездоганна європейська ефективність в нових моделях Mitsubishi SRK-ZS та SRK ZSX-S

Інверторний кондиціонер Mitsubishi Heavy SRK ZS-S та SRK ZSX-S - поєднує в собі елегантний дизайн та найбільш прогресивні технічні рішення, що дозволило йому завоювати симпатії споживачів у всьому світі. 

FUJITSU - еталон Японської якості!

Пропонуємо Вам кліматичне обладнання Fujitsu!

Презентуємо оновлену лінійку побутових кондиціонерів Chigo

Оновлена лінійка кондиціонерів Chigo 2018 року вже на складі

Чекаємо на Ваші замовлення!

Телефонуйте вже зараз: 067 540 50 05; 050 327 44 03

Презентуємо рекламне відео кондиціонера Chigo Atlanta 

Неперевершена якість за помірну ціну - це кондиціонер Chigo Atlanta!

Plazma-фільтр, вітамінний фільтр, регулювання вертикальними та горизонтальними жалюзі з пульта, гарантія 5 років.

З питань придбання звертайтесь до наших менеджерів!

Загрузить еще

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.