Стань зіркою YouTube з Hisense!


Бажаєш отримати подарунок за купівлю кондиціонеру? А отримати грошовий бонус? ВСЕ ЦЕ МОЖЛИВО!
Читать дальше

Запрошення від компанії Спецкліматопт на виставку AquaTherm Kyiv 2019

Компанія Спецкліматопт запрошує Вас відвідати стенди наших партнерів на Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки и басейнів AquaTherm Kyiv 2019 з 14 по 17 травня 2019 року в МВЦ, м.Київ (м.Лівобережна).

Читать дальше

Кондиціонери Tosot™️ від Gree Electric Appliances

Компанія Gree Electric Appliances розвиває три власних бренда, серед яких особливе місце займає TOSOT.

TOSOT™️ - це міжнародний преміум-бренд, c широкою лінійкою обладнання, що складається більш ніж з 20 категорій. Під брендом TOSOT виробляються як побутові, так і напівпромислові кондиціонери, а також мультизональні VRF-системи, які продаються більш ніж в двохстах країнах по всьому світові.

➡️ Продукція TOSOT™️ виробляється на заводі Gree Electric Appliances, фахівці якого впевнено тримають лідируючі позиції в індустрії кондиціонування повітря протягом останніх 20 років.

Компанія Спецкліматопт вже майже десять років представляє на кондиціонерному ринку України побутові кондиціонери TOSOT™️, а віднедавна і полупромислові інверторні кондиціонери, висока якість та доступна ціна яких не залишає байдужими ні споживачів, ні монтажників.

📌 Наразі коротко презентуємо Вам нові серії інверторних побутових кондиціонерів Tosot™️:

Читать дальше

Неперевершена якість та дизайн від Chigo

Ми всі чекали, та нарешті дочекалися!

Флагманська серія кондиціонерів Chigo Odyssey Wi-Fi Inverter відтепер і в захоплюючому чорному кольорі!

Інверторний кондиціонер Chigo Odyssey Wi-Fi Black має вбудований модуль керування по Wi-Fi, укомплектований цифровим інверторним компресором виробництва компанії Panasonic. Плавні обриси дизайну внутрішнього блоку, та його насичений чорний колір не залишуть байдужими ні Вас, а ні Ваших гостей. П'ять років гарантії не залишуть Вам часу для хвилювань про роботу техніки і примусять Вас насолоджуватись комфортом у Вашій оселі.

Читать дальше

Хімічні реагенти для очищення кліматичного обладнання

Щоденна робота кліматичного обладнання пов'язана з переміщенням великих об'ємів повітря через теплообмінники. На зовнішніх блоках кондиціонерів осідає вуличний пил та бруд, тополиний пух, залишки комах, агресивні складові вихлопних газів, сольовий туман. На внутрішніх - домашній або офісний пил, що містить в собі складові продутів життєдіяльності людини. В поєднанні з підвищенною вологою, створюються ідеальні умови для розмноження різного типу патогенних бактерій та грибків.

Всі ці відкладення в уіх випадках з часом забивають фільтра, канали між ребрами теплообмінників, забруднюють корпуса та піддони, тощо.

Читать дальше

Запрошення на Clima Fest Ukraine

"Clima Fest Ukraine" – це міжнародна виставка/фестиваль в Україні для професіоналів та спеціалістів по кондиціюванню, охолодженню, вентиляції та обробки повітря. Виставка "Clima Fest Ukraine" – це подія де ви зможете як побачити новинки галузі, так і розширити свої знання та зв'язки в професійній сфері обладнання HVAC-ринку, а також об'єднати всіх кращих спеціалістів галузі.

Читать дальше

Даруємо 100 $ за відео установки кондиціонера

Компанія Спецкліматопт оголошує конкурс "The HAIER video" для інсталяторів та монтажників кондиціонерів! Кожна монтажна організація, бригада або окремий самостійний монтажник можуть стати учасником нашого конкурсу!

Перші 10 учасників, які виконали всі умови конкурсу, а їх відео визнані як такі, які відповідають вимогам конкурсу, отримають подарунок - 100$*

* - під подарунком мається на увазі додаткова знижка у розмірі 100 $ на наступну покупку кондиціонерів торгової марки Haier. Грошовий еквівалент - не виплачується.
Читать дальше

Злиття корпорації Haier та Candy S.p.A.

З чудових новин розпочинається  2019 рік!

Днями завершився процес злиття корпорації Qingdao Haier Co., Ltd. та групи компаній Candy S.p.A. Таким чином, Candy стає не лише дочірньою компанією Qingdao Haier та платформою Haier для розвитку європейського ринку, але і штаб-квартирою Haier Europe. Яннік Фірлінг, генеральний директор Haier Europe, очолить керівництво колишньої групи Candy.

Candy - один з європейських лідерів в області виробництва великої побутової техніки. Candy Group працює під міжнародними брендами Candy, Hoover та місцевими Hibernate, Jinling, Hoover-Otsein, Rosieres, Süsler, Vyatka, Zerowatt, Gasfire та Baumatic.

Читать дальше

Старт будівництва третьої черги заводу Hisense

В китайскьому місті Циндао, спільне підприємство Qingdao Hisense Hitachi Air-Conditioning Systems почало будівництво третьої черги заводу.

Новий проект повинен значно збільшити виробничу потужністьспільного підприємтсва, створеного компанією Johnson Controls-Hitachi Air Conditioning та корпорацією Hisense.

Читать дальше

Подарунок за придбання кондиціонерів

Зовсім скоро тепла погода покине нас, і прийдуть холода. Але всі ми, в цей холодний період, хочемо відчувати тепло та комфорт як вдома так і на роботі!

Найкраще, а що головне ЕКОНОМНО, з забезпеченням комфорту в холодну пору року справиться інверторний кондиціонер Chigo Fjord Inverter WiFi, а більш точно це тепловий насос повітря-повітря!

Серед усіх покупців кондиціонеру Chigo Fjord Компанія Спецкліматопт оголошує АКЦІЮ!

Щоб дізнатися деталі акції відкрийте новину повністю!
Читать дальше
Загрузить еще

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.