Dissipator - випаровувач конденсату кондиціонеру

Диссіпатор - це пристрій, який вирішує проблему "капання" кондиціонерів.

Читать дальше

Що таке OEM бренд? Та чим відрізняється якість від оригіналу.

Про OEM -простими словами.

Всім відомо, що найбільше виробничих потужностей з виробництва кондиціонерів розташовано в Китаї. Окрім випуска кондиціонерів власних брендів, на заводах випускається техніка й під іншими торговими марками. Ось такі бренди і називаються OEM (англ. Original equipment manufacturer - виробник оригінального обладнання). Також, в деяких випадках, під цим словом розуміється щось урізане, неприйнятне для кінцевого споживання.

Читать дальше

Легендарний бренд AUX повернувся в Україну

Компанія AUX заснована у 1986 році. Сьогодні AUX Group це сучасна промислова корпорація, яка займає 119-те місце серед найбільших промислових підприємств Китаю і 228 місце серед всіх підприємств Китаю. Діяльність компанії розвивається в шести напрямках:

  • інтелектуальне енергоустаткування,
  • побутова техніка,
  • мобільні пристрої,
  • нерухомість,
  • медичне обладнання
  • фінансові інвестиції.
До 2020 року товарообіг компанії складе 14,5 міліардів доларів. Корпорація AUX налічує понад 20 000 співробітників по всьому світу. AUX Group має 3 публічні компанії, 5 підрозділів, 7 виробничих баз (розташованих в Нінбо, Наньчане, Тяньцзіні, Шанхаї, Шеньчжені, Донгуане).
Читать дальше

Стань зіркою YouTube з Hisense!


Бажаєш отримати подарунок за купівлю кондиціонеру? А отримати грошовий бонус? ВСЕ ЦЕ МОЖЛИВО!
Читать дальше

Запрошення від компанії Спецкліматопт на виставку AquaTherm Kyiv 2019

Компанія Спецкліматопт запрошує Вас відвідати стенди наших партнерів на Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки и басейнів AquaTherm Kyiv 2019 з 14 по 17 травня 2019 року в МВЦ, м.Київ (м.Лівобережна).

Читать дальше

Кондиціонери Tosot™️ від Gree Electric Appliances

Компанія Gree Electric Appliances розвиває три власних бренда, серед яких особливе місце займає TOSOT.

TOSOT™️ - це міжнародний преміум-бренд, c широкою лінійкою обладнання, що складається більш ніж з 20 категорій. Під брендом TOSOT виробляються як побутові, так і напівпромислові кондиціонери, а також мультизональні VRF-системи, які продаються більш ніж в двохстах країнах по всьому світові.

➡️ Продукція TOSOT™️ виробляється на заводі Gree Electric Appliances, фахівці якого впевнено тримають лідируючі позиції в індустрії кондиціонування повітря протягом останніх 20 років.

Компанія Спецкліматопт вже майже десять років представляє на кондиціонерному ринку України побутові кондиціонери TOSOT™️, а віднедавна і полупромислові інверторні кондиціонери, висока якість та доступна ціна яких не залишає байдужими ні споживачів, ні монтажників.

📌 Наразі коротко презентуємо Вам нові серії інверторних побутових кондиціонерів Tosot™️:

Читать дальше

Неперевершена якість та дизайн від Chigo

Ми всі чекали, та нарешті дочекалися!

Флагманська серія кондиціонерів Chigo Odyssey Wi-Fi Inverter відтепер і в захоплюючому чорному кольорі!

Інверторний кондиціонер Chigo Odyssey Wi-Fi Black має вбудований модуль керування по Wi-Fi, укомплектований цифровим інверторним компресором виробництва компанії Panasonic. Плавні обриси дизайну внутрішнього блоку, та його насичений чорний колір не залишуть байдужими ні Вас, а ні Ваших гостей. П'ять років гарантії не залишуть Вам часу для хвилювань про роботу техніки і примусять Вас насолоджуватись комфортом у Вашій оселі.

Читать дальше

Хімічні реагенти для очищення кліматичного обладнання

Щоденна робота кліматичного обладнання пов'язана з переміщенням великих об'ємів повітря через теплообмінники. На зовнішніх блоках кондиціонерів осідає вуличний пил та бруд, тополиний пух, залишки комах, агресивні складові вихлопних газів, сольовий туман. На внутрішніх - домашній або офісний пил, що містить в собі складові продутів життєдіяльності людини. В поєднанні з підвищенною вологою, створюються ідеальні умови для розмноження різного типу патогенних бактерій та грибків.

Всі ці відкладення в уіх випадках з часом забивають фільтра, канали між ребрами теплообмінників, забруднюють корпуса та піддони, тощо.

Читать дальше

Запрошення на Clima Fest Ukraine

"Clima Fest Ukraine" – це міжнародна виставка/фестиваль в Україні для професіоналів та спеціалістів по кондиціюванню, охолодженню, вентиляції та обробки повітря. Виставка "Clima Fest Ukraine" – це подія де ви зможете як побачити новинки галузі, так і розширити свої знання та зв'язки в професійній сфері обладнання HVAC-ринку, а також об'єднати всіх кращих спеціалістів галузі.

Читать дальше

Даруємо 100 $ за відео установки кондиціонера

Компанія Спецкліматопт оголошує конкурс "The HAIER video" для інсталяторів та монтажників кондиціонерів! Кожна монтажна організація, бригада або окремий самостійний монтажник можуть стати учасником нашого конкурсу!

Перші 10 учасників, які виконали всі умови конкурсу, а їх відео визнані як такі, які відповідають вимогам конкурсу, отримають подарунок - 100$*

* - під подарунком мається на увазі додаткова знижка у розмірі 100 $ на наступну покупку кондиціонерів торгової марки Haier. Грошовий еквівалент - не виплачується.
Читать дальше
Загрузить еще
© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.