Старт будівництва третьої черги заводу Hisense

В китайскьому місті Циндао, спільне підприємство Qingdao Hisense Hitachi Air-Conditioning Systems почало будівництво третьої черги заводу.

Новий проект повинен значно збільшити виробничу потужністьспільного підприємтсва, створеного компанією Johnson Controls-Hitachi Air Conditioning та корпорацією Hisense.

Подарунок за придбання кондиціонерів

Зовсім скоро тепла погода покине нас, і прийдуть холода. Але всі ми, в цей холодний період, хочемо відчувати тепло та комфорт як вдома так і на роботі!

Найкраще, а що головне ЕКОНОМНО, з забезпеченням комфорту в холодну пору року справиться інверторний кондиціонер Chigo Fjord Inverter WiFi, а більш точно це тепловий насос повітря-повітря!

Серед усіх покупців кондиціонеру Chigo Fjord Компанія Спецкліматопт оголошує АКЦІЮ!

Щоб дізнатися деталі акції відкрийте новину повністю!

Енергоефективна осінь з Chigo

Компанія Спецкліматопт разом з Chigo Україна розпочинає акцію на інверторні моделі кондиціонерів "Енергоефективна осінь з CHIGO".

Виробник кліматичного обладнання CHIGO Group!

Мобільний кондиціонер Chigo - найбільш компактний в Україні

Раді Вам повідомити, що в асортименті побутових кондиціонерів Chigo з'явився мобільний кондиціонер Chigo, та вже доступний до замовлення.Моноблочна установка має сучасний ергономічний і компактний дизайн, антикорозійне та антибактеріальне покриття, та ролики для зручного транспортування.

Мобільні кондиціонери Chigo серії Beatles представлені двома моделями:

- CP-23C1A-M20A - тільки холод

- CP-35H1A-N21A - холод/тепло.


Кондиціонери Hisense - найбільш стильні на ринку

Компанія Hisense Electric Limited почала свою історію в далекому 1969 році як маленьке підприємство, що займалось виробництвом радіотоварів. Весь час підприємство стрімко развивається, відкривая нові напрямки, та розширює виробництво. На сьогдні це вже велика корпорація, загальна вартість якої оцінюється в декілька мільярдів доларів, та надає роботу більш ніж 60 тисяч людей по всьому світу.

Займатись проектуванням та виготовленням систем кондиціювання компанія Hisense Electric Limited почала в 1988 році. І вже в 1997 році компанія Hisense випустила перший в Китаї інверторний кондиціонер. В 2010 році Hisense Electric Limited почала співпрацю з японською компанією Ryosan Company та Digi Power technology із Гонконга. Вони об'єднали зусилля з метою дослідження інверторних технологій в кондиціюванні повітря. Ця лабораторія працює і зараз над тим, щоб створювати найбільш продуктивні контролери для потужних кондиціонерів. Також вони моделюють інтегровані системи керування та конструюють найбільш ефективні параметри роботи компресорів.

Вся лінійка побутових кондиціонерів Chigo вже на складі!

Компанія Спецкліматопт повідомляє про наявність всієї лінійки побутових кондиціонерів Chigo! А також презентуємо рекламний відеоролик побутової серії кондиціонерів Chigo!

Запрошення від компанії Спецкліматопт на виставку AquaTherm Kyiv 2018

AquaTherm Kyiv 2018 

Компанія Спецкліматопт запрошує Вас відвідати стенди наших партнерів на 20-й Ювілейній Міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлювальної енергетики, сантехніки и басейнів AquaTherm Kyiv 2018 з 15 по 18 травня 2018 року в МВЦ, м.Київ (м.Лівобережна).

Знижки до фіналу Ліги Чемпіонів 2018!

!CHAMPIONS LEAGUE & CHIGO! Встигни підготуватись до самої очікуваної події 2018 року! Буде ДУЖЕ СПЕКОТНО!

Презентуємо рекламне відео кондиціонера Chigo New Fjord 

Кондиціонер Chigo New Fjord Inverter Wi Fi - це вдосконалена модель нового покоління сучасних теплових насосів повітря-повітря, що дозволяє не тільки насолоджуватися прохолодою влітку, а й комфортно і головне економно обігрівати Ваше приміщення в зимовий період, навідь при -30*С на вулиці.

Загрузить еще

© 2007 Спецкліматопт - комфортна атмосфера Вашого бізнесу. Вентиляція. Кондиціонери. Опалення. Теплові насоси. Сонячні панелі.